SİMKAD KDN 2016 KAMPANYASI 1 MART'TA START VERECEK

 Simkad KDN kampanyası 1 Mart Salı günü saat:10.00'da İzmir Hilton'da yapılacak olan basın toplantısının ardından başlayıp, 25 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek.

 


2012 yılında İzmir'de kurulan Smyrna İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği tarafından Simkad KDN 2016 kampanyası başlatılacak. Toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadına şiddete farkındalık yaratmak için başlatılan kampanya kapsamında hazırlanan kampanya materyallerinin yer aldığı bavullar Türkiye'nin dört bir yanına gönderilecek.

Kampanyaya şimdiden birçok sivil toplum kuruluşu, iş adamı, üniversite ve katılımcı yoğun ilgi göstererek destek veriyor.

KAMPANYAYA 7'DEN 77'YE TÜM ERKEKLERDEN KATILIM İSTENİYOR

Simkad Yönetim Kurulu Başkanı Mehtap Tamer ' Kadına yönelik şiddet konusunda birçok çalışma yapılmasına rağmen, şiddetin azalmadığını aksine arttığını görmekteyiz. Smyrna İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği olarak kadına şiddet konusunda toplumsal farkındalık ve duyarlılığı arttırmak amacıyla 'KDN 2016' kampanyasını hayata geçireceğiz. 9 ay sürecek olan kampanyamıza 7'den 77'ye tüm erkekleri katılım göstermeye davet ediyorum. Belki de bu sayede kendi ailelerindeki kadınlara da destek vermiş olacaklardır. 'dedi.

Kaynak: http://www.izmiredair.com/simkad-kdn-2016-kampanyasi-1-mart-ta-start-verecek/3702/

HABERLER&DUYURULAR

PAYLAŞILAN DOSYALAR

ÜYESİ OLDUĞUMUZ PLATFORM

DESTEK İÇİN