News

08 October 2021

Kadın Dostu Kuşadası Belediyesi'nden Anlamlı Protokol

Kadına yönelik şiddetin önüne geçmeyi amaçlayan Kuşadası Belediyesi, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) ile ‘Acil Yardım Hattı’ iş birliği protokolü imzaladı. Protokol ile şiddete veya istismara maruz kalan Kuşadalı kadınlar, hukuki ve psikolojik destek ile danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamak için federasyonun acil yardım hattını arayabilecek.

Detail
08 October 2021

Kuşadası Belediyesi Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu ile Protokol İmzaladı

Kadına yönelik şiddetin önüne geçmeyi amaçlayan Kuşadası Belediyesi, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) ile ‘Acil Yardım Hattı’ iş birliği protokolü imzaladı. Protokol ile şiddet veya istismara maruz kalan Kuşadalı kadınlar, hukuki ve psikolojik destek ile danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamak için federasyonun acil yardım hattını arayabilecek.

Detail
23 September 2021

Safranbolu Belediyesi ile “Acil Yardım Hattı” Protokolü İmzalandı

Safranbolu Belediyesi ile Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu arasında “Acil Yardım Hattı” iş birliği protokolü imzalandı.

Detail
23 September 2021

Karabük'te Kadın Üretici Pazarı Açıldı

Belediye Başkanı Elif Köse'nin girişimleri ile uzun zamandır planlanan ve sadece kadınların kendi ürettikleri ürünleri satabilecekleri Kadın Üretici Pazarı hizmete açıldı. Yenimahalle, Somuncu Baba Sokak'ta bulunan pazar alanındaki açılışa Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Elif Köse, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Detail
23 September 2021

Karabük'te Kadın Üretici Pazarı'nın açılışı gerçekleştirildi

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde sadece kadınların kendi ürünlerini satabilecekleri Kadın Üretici Pazarı'nın açılışı gerçekleştirildi.

Detail
23 September 2021

Safranbolu Kadın Üretici Pazarı Açıldı

Karabük’te ilk ve örnek proje olan Safranbolu Kadın Üretici Pazarı’nın açılışı gerçekleşti. Kadın üreticilerin el emeği göz nuru eserlerini sergileyip satabildiği pazarda kadınlar hem sosyalleşme imkanı buluyor hem de ev ekonomine katkıda bulunuyor.

Detail